InformĀcija

Sveicināti, mani sauc Vladimirs. Ar fotografēšanu es nopietni sāku nodarboties dažus gadus atpakaļ, līdz tam tas bija hobija līmenī, kad jau bērnībā sarkanās lampas gaismā kopā ar tēti attīstījām bildes. Lai fotografēšana sagādātu ne tikai prieku, bet pietuvotos profesionālam līmenim, es pabeidzu dažādus foto kursus, izglītojos pašmācības ceļā un iegādājos fototehniku un aksesuārus, kas manām radošajām idejām ļautu izpausties pilnībā. Pašlaik es izmantoju fotokameru NIKON D90 kopā ar dažādiem objektīviem ( no 50mm ar diafragmu 1,8 līdz zoom 70-200 f2.8), kas dod man iespēju fotografēt dažādos attālumos un dažādā apgaismojumā, bet – apgaismojuma trūkumu man palīdz aizpildīt tris zibspuldzes NIKON SPEEDLIGHT un liels reflektors Walimex pro. Man ir ierīkota sava fotostudija, kur es izmantoju trīs studijas zibspuldzes ar diviem softbox un saulessargiem, nomaināmiem foniem.
Lai noregulētu bildes asumu vai baltās krāsas balansu, es izmantoju programmu Adobe Lightroom, ja ir vajadzīgs art-foto vai ir nepieciešams nomaskēt kādu defektu, talkā nāk smagā artilērija – Adobe Photoshop.

Ja jums ir radusies vēlme iemēģināt sevi modeles/modeļa lomā, vai iemūžināt kādu pasākumu, varat ieskatīties manu PAKALPOJUMU sadaļā.

 


Ienāciet vēl – ne vienu reizi vien, jo mājas lapa tiek regulāri atjaunota!

n  
РУ / LV / ENG
© 2012 VRphoto. All Rights Reserved
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree photography web templates