VRphoto

LAIPNI LŪGTI MANĀ MĀJAS LAPĀ

Priecājos jūs šeit redzēt! Manā mājas lapā jūs varat iepazīties ar maniem darbiem, kā arī uzzināt ar kādu fototehniku un programmatūru es strādāju, kādus pakalpojumus es sniedzu, kā arī iepazīties ar noderīgiem atsaucēm uz citām lapām!

Īsumā par lapas saturu – sadaļā GALERIJA jūs varat apskatīt manas fotogrāfijas dažādos žanros un apstrādē (portrets, studijas foto, dzīvnieku foto, dabas skati utt.). Sadaļā PAKALPOJUMI jūs varat iepazīties ar manu piedāvāto pakalpojumu uzskaiti (kāzu, studijas, pasākumu foto, arhitektūras un dizaina foto). Sadaļā INFORMĀCIJA jums ir iespēja iepazīties  ar manu biogrāfiju un uzzināt ar kādu foto tehniku es strādāju. Sadaļā KONTAKTI jūs varat atrast, kā ar mani sazināties telefoniski vai pa e-pastu. NODERĪGAJĀS SAITĒS jūs varat atrast informāciju par dažādām mājas lapām, kuras es izmantoju, un, kuras var noderēt arī jums! Patīkamu skatīšanos!

 


Ienāciet vēl – ne vienu reizi vien, jo mājas lapa tiek regulāri atjaunota!

 

РУ / LV / ENG
© 2012 VRphoto. All Rights Reserved
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree photography web templates